Tým

Jiří Víceník

Italian Classic,
perfomance inženýr,
ETCC, WTCC, TCR, WTCR

Náš šéf a majitel, odborník na italské mazlíky studoval v Čechách a v Itálii. Zastával pozice ředitele auto/moto inzertního serveru Hyperinzerce, jednatele první půjčovny luxusních a supersportovních automobilů v ČR Club 300 a projekt manažera veletrhu automobilů a motocyklů v Praze ABF. Po nasbírání zkušeností si otevřel svůj vlastní servis pro italské vozy v ČR Autoscan a spolupracoval jako performance inženýr s italským závodním automobilovým týmem MD-RACING, GE-FORCE, Mulssane a Unicorse. Záhy se stal se milovníkem a sběratelem Porsche. Obě značky jak Alfa Romeo tak Porsche mu přirostly k srdci, rozhodl se tedy pro nový projekt a otevřel nový jedinečný autoservis klasických vozů.

David Zákostelecký

Porsche Classic Gold Mechanik

Po vyučení pracoval patnáct let v autorizovaném servisu Ford, kde se stal také hlavním mechanikem. Kariéru u Porsche začal v roce 2008 v Porsche centru Praha, zde získal certifikát technika třídy Gold, Porsche HTV technik, Porsche classic technik. V rámci zaměstnání absolvoval pravidelná průběžná školení zaměřená na diagnostické systémy a novinky. Od roku 2020 jsme rádi, že můžeme tohoto zlatého Porsche automechanika, jenž nám léta opravoval naše vlastní vozy, přivítat v naší dílně a vaši auťáci tak mohou být v těch nejlepších rukou.

Lukáš Vojtěchovský

Porsche Classic Silver Mechanik

Po absolvování Střední průmyslové školy dopravní působil jako automechanik. Věnoval se opravám běžných automobilů, ale i starších klasických vozidel. Od roku 2009 působil v autorizovaném servisu Porsche Praha, kde se věnoval opravám veškerých modelů Porsche. Specializoval se na opravy motorů, výměny bloků, pístu, kompletní repase. Během let strávených v Porsche, absolvoval řadu školení, mezi nimi Hledání chybových závad v motoru Expert, podvozek Expert, elektronika Expert. Zálibu v klasických vozech pěstuje i soukromě, vlastní veterána, se kterým rád navštěvuje srazy. Od roku 2020 pracuje tento stříbrný Porsche automechanik v našem servisu a spolu s Davidem tvoří perfektní dvojku v péči o vaše automobily.

Iveta Viceníková

kreativec, komunikace se zákazníky, automobilový nadšenec a sběratel

Již v dětství ji místo panenek a šminek zajímala spíše auta. Ostatní holky si kupovali módní časopisy, ona si pročítala Speed. Pak se na čas vydala jiným směrem, ke své vášni se vrátila v dospělosti, kdy si s manželem otevřeli servis italských aut. Dnes je sběratelkou klasických automobilů, vášnivou řidičkou, učí se driftovat s devět set jedenáctkami a v garáži se snaží všemu přiučit. Jejím snem je postavit si své závodní auto a jezdit rallye.

Copyright © Bananos.cz